Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#61 2009-10-13 08:05:45

monikadb

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

Czesc dziewczyny pisze bez polskich znakow bo cos klawiatura mi sie poprzestawiala. Ja juz po tej impreszie- narobilam tyle jedzenia ze przez tydzien do garow zagladac nie musze hihi. Ogolnie wszystko sie udalo i wyszlo dobrze. Kubuniowa dzieki za przepisy, salatki sa super, zrobilam jeszcze swoja z kurczaka wedzonego. Dobrze ze juz po bo nie cierpie takich spendow.
Weekend i tak mialam przerabany bo okres mi sie spoznial a ze sobie za duzo pofolgowalismy kiedy nie mozna bylo to wbilam sobie do glowy ze w ciazy jestem. Wczoraj wieczorem juz Artur mial jechac po wizycie u dentysty po test ale na szczescie dostalam okres. Ta cala sytuacja uswiadomila mi jedno- nie jestem jeszcze gotowa ani psychicznie ani fizycznie na kolejne dziecko. W rodzinie Artura za 3 miesaice urodza sie dzieciaczki i jak spojrze na te wielkie brzuchole i te dodatkowe kg to slabo mi sie robi. Ja sama do tej pory uparcie walcze z tymi nadprogramowymi i jakos nie usmiecha mi sie od nowa to przechodzic.
Iskierko moja tez uwielbia kable, sznurki, guziki na bluzkach itd, ostatnio wieszaki tez sie jej podobaja hihi

Offline

 

#62 2009-10-14 19:40:23

Kubuniowa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-23
Posty: 9
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

O jaaa ale sniezyca u mnie Normalnie sniegu po lydki. Lece jutro rano na zakupy bo nie zaopatrzylam sie w gruba czape, rekawiczki ii buty dla Kuby, a tu juz zima nas dopadla. No i mam problem z kombinezonem i kurtka- nie wiem o czym ja mysllalam kupujac jedno i drugie bo zakupilam na...92 no niby maly do niego dorosnie tylko ze zima juz sie zaczyna a on sie topi w nich jeszcze. No i w efekcie potrzeba mi jeszcze kurtke gruba...trzecia juz...No a co do umiejestnosci malego to nabyl kilka nowych - do 'pa pa' i 'dana dana' doszlo 'kosi kosi'/'brawo', , pokazywanie jaki jest duzy, przybija 'pione' ( tego tatus nauczyl... ) no i uwaga uwaga- wola mama! ale pekam z dumy normalnie jak to slysze, tym bardziej ze widze, ze nie jest to przypadkowe- woa jak cos chce, no i czasem jak mu kaze powiedziec, ale najczesciej wtedy nie wiedziec czemu parska smiechem, jakby chcial powiedziec ''no bedziesz glupia widziala''
Moniczko- do uslug Fajnie, ze sie ten Twoj nieszczesny sped chociaz udal
Iskierko- Ciesze sie ze synek zdrowy, no i fajnie, ze jednak obylo sie bez antybiotyku, bo slyszalam, ze jak raz podasz to juz najczesciej bez niego ani rusz przy chorobie.
Eviko- a co tam u Was, jak chorobstwo?

Offline

 

#63 2009-10-15 09:06:46

evika_1980

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-16
Posty: 17
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

hej!!!
powoli wychodzimy z chorobstwa. Gdyby pogoda byla lepsza to pewnie wznowilibysmy spacerki a tak to w domku siedzimy...moze w poniedzialek pojdzie do zlobka.

Offline

 

#64 2009-10-15 09:53:52

Iskierka 2411

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

hej , mam doła mega doła ..,
nigdy nie sadziłam ze to napisze ale mąż mnie denerwuje swoja obecnością , moe upożądkowane zycie stanęło na głowie , Rafała chcxe mi pomagać we wszystkiem ale ja potem chodze jednej rzeczy szukam póół dnia ,,, rozbił nam cały rytm dnia ... a dla mojego syna mogłabym nie istnieć on po za Rafałem swiata nie widzi cały czas krzyczy za nim DADA a mi tak przykro że jeszcze mama nie powiedział a ja tak na to czekam , mały nie da mi sie wziąć na ręce , przebrać dosłownie nic wszystko przy nim robi Rafcio ...oj nie tak to sobie wszystko wyobrazałam
ale musze się pochwalić mały zrobił siku do nocnika
dni leca , dom studia i tak cały czas . ale sobie ponarzekałam
oki uciekam , gotować obiad . buziaki

Offline

 

#65 2009-10-16 08:36:34

monikadb

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

Czesc dziewczyny, u mnie tez nagly atak zimy, dzis juz bez sniegu. Wczoraj bylismy na kontroli bioderek w szpitalu, wszystko w porzadku, czeka nas jeszcze jedna w styczniu. Na dwor prawie w ogole nie chodzimy zimno, buro, wietrznie i jakos tak do bani. Iskierko przybij piatke ja tez mam jakiegos dola chyba, nic mnie jakos nie cieszy. Do meza w domu musisz sie na nowo przyzwyczaic, troche to potrwa ale wroci do normy. Moja mala tez pierwsze co powiedziala to ta-ta ale ja sie jakos tym nie przejmuje, poz atym z tego co wiem, to dzieci mowia wczesniej wlasnie tata bo latwiej jest im to wymowic. Nie martw sie maly i tak nie rozumie co klepie ale jak juz bedzie rozumial to napewno powie mama . No to tyle narazie ide ryby smazyc:/

Offline

 

#66 2009-10-16 10:25:43

evika_1980

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-16
Posty: 17
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

hej!

Dzis idziemy na kontrole do lekarza , czy mala jest juz zdrowa. Lekarka ma mi wypisac zaswiadczenie do zlobka. U nas tez pogoda juz odluzszego czasu marna, wciaz pada. Deszcz lub snieg z deszczem. Zimno jak cholera...

Iskierka_hihi musicie sie dotrzec na nowo:)

Moja nie chce jest deserkow-owocow przecieranych. Musze jej maczac kawaleczki bulki w tym i wtedy zjada.

Przenioslyscie sie gdzies????????????

Ostatnio edytowany przez evika_1980 (2009-10-27 09:56:24)

Offline

 

#67 2009-10-27 19:41:37

monikadb

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

Też sie zastanawiam czy sie nie przeniosłyście gdzieś, cicho to jak makiem zasiał, ale pewnie każda czeka aż inna się odezwie hihi:). Dziewczyny moja mała już chodzi , po 5 po 7 kroczków ale sama a ile radości z tego ma . Odezwijcie się chociaż jedno zdanie napiszcie . Buźka

Offline

 

#68 2009-11-02 07:54:45

Iskierka 2411

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

witam
monika mój mały też już chodzi ale tylko 2-3 kroczki i na tyłek spada nie pije już mleka w ogóle . lekarz powiedziała ze może tak być a więć rano je płatki na mleku krowim albo jakiś serek .
w zębach mamy zastój jak było 7 to do tej pory tak jest .
mały woła tata , daj , chodz ale za cholere nie chce mama powiedzieć . jak się z gadaniem rozkręci to nie można go uspokoić

Offline

 

#69 2009-11-02 09:55:29

monikadb

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

Czeeeeeść Iskierko i całej reszcie dziewczynek . Moja mała chodzi na całego, w ciągu tygodnia tak się rozkręciła z chodzeniem .sama wstaje nawet i idzie. W zębach też zastój - may dwa. moja jeszcze pije mleko - rano i wieczorem, nawet dość chętnie. Jje już wszystko- najlepiej lubi Monte i takie deserki Twarozkowe hihi. Wczoraj w podróży dała Nam popalić trochę no i 4 poprzednie noce pobudka co 2 godziny. Wczoraj dalismy jej Viburcol bo i ja i mąż to już ze zmęczenia ledwo na oczy widzielismy. Po tym czopku przespała całą noc od 20 do 6.
Dziś mam wolny dzień Jedzenia pełno ze świąt, także garów dziś nie oglądam hihi. Buziaki dziewczyny

Offline

 

#70 2009-11-03 09:24:00

Iskierka 2411

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

ale zimnoooo aż się nie chce z domu wychodzić . mały jeszcze spi z Rafałem a ja już na nogach .
musze się wam pochawalić że pierwszy raz jechaliśmy z Dominikiem gdzieś tak dalej . byliśmy w Warszawie i mimo mojego zdziwnienia w jedną i w druga strone spał . nie marudził dosłownie nic .
Monia ja na świeta nic nie robiłam , siedziałam w domu przyznam wam się że się upiłam , zawsze tak mam jak odwiedzam grób rodziców , wszystko wraca , czasami zastanawiam się jak to by było gdyby żyli moi rodzice ... a zresztą nie ma co gdybać ...
Domiśkowi na brodzie strasznie łuszczy się skóra to miejsce jest takie czarwone  i szorstkie nie wiem co to może być . może od zimna ...
aj teraz pełno problemów w rodzinie męża , nikt nie potrafi zrozumiec że my mamy własne zycie , swoje problemy itp . brat Rafała się rozwodzi okazało się że jest uzalezniony od narkotyków i alkoholu , przyjechał do nas świeta i wszystko wyszło na jaw , jeszcze się pytała czy chcemy z nim zapalić ... patologia , nie chce iść na leczenie bo on nie widzi w typ problemy twierdzi ze nie jest uzalezniony , kazdy stara mu się jakoś pomuc wytłumaczyć ale on i tak wszystkich ma w dupie i wie lepiej , dlatego powiedziałam Rafałowi że 
nic na siłe jeśli nie bedzie sam chciała z tego wyjść to nikt go do tego nie zmusi . teraz wszyscy zyją sprawą Tomasza .
Dominik tez zajada Monte . lubi tez te desery czekoladowe z pianką na wierzchu . je już wszystko . a wręcz przypada za ziemniakami z sosem alo pomidorową z ryzem .
oki uciekam się ubierać bo ja jeszcze  w piżamach i za obiad sie biore a potem uciekamy karmić łabedzie .
ubierajcie się ciepło

Ostatnio edytowany przez Iskierka 2411 (2009-11-03 09:25:48)

Offline

 

#71 2009-11-07 10:00:00

Kubuniowa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-23
Posty: 9
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

Czesc dziewczynki, musze przyznac, ze dluuugo tu nie zagladalam bo i nic sie nie dzialo. Ja to jednak jestem za kafeteria- owszem, sa pomaranczki, ale i wiecej osob sie tam udziela, totez podpisuje sobie z dziewczynami z grudnia, przepraszam, ale nie myslcie, ze o Was zapomnialam, po prostu w nASZYM MALUTKIM GRONIE CIEZKO PROWADZIC TRWALA KONWERSACJE, ZE tak powiem Za dlugo jest cisza i w ogole, oj wiem maruda ze mnie. Chciala bym bardzo, zeby to nasze forum jakos odzylo, bo zapowiadalo sie calkiem fajnie. Sciskam Was mocno i pozdrawiam wszystkie dzieciaczki

Offline

 

#72 2009-11-25 11:24:55

evika_1980

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-16
Posty: 17
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

hej!!! ale pustki. To jak wracamy na kafe??? JA JESTEM ZA!!!! jaki tytul topiku proponujecie?

Offline

 

#73 2009-11-27 16:26:52

Martulka 27

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

Witajcie ja tez jestem za aby wrocic na kafe   napiszcie prosze jak juz cos zalorzycie gdzie was szukac

Offline

 

#74 2010-01-04 10:19:38

evika_1980

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-16
Posty: 17
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

zakladam topik styczeń 2009 na kafe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.smoczahorda.pun.pl www.politologia2009.pun.pl www.11wdw.pun.pl www.gwiazda-numer.pun.pl www.awayfromlive.pun.pl