Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#31 2009-09-24 11:19:04

Iskierka 2411

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

kubuniowa przykro mi z powodu babci ...
u mnie w domu sajgon , mały jest po prostu okropny , wszystkie zęby mu na raz wychodzą . w dzień przestał spac w nocy się budzi ,,, jestem wykończona

Offline

 

#32 2009-09-24 14:30:42

monikadb

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

Kubuniowa w końcu, już myślałam, że przepadłaś bez wieści.. stęskniłam się za Tobą . Przykro mi również w powodu babci, mojego szwagra mama też się już wykańcza, straszna to choroba...
Ja mam w miare normalne dni, mała ma dwa zęby i spuchniete dziąsła na górze, boję się tych jedynek, bo podobno ich wyrzynanie najbardziej boli. Mnie dopadło choróbsko, jeszcze wyskoczyło mi jakieś dziadostwo na palcu a nie mogę narazie się ruszyc do dermatologa. Ogólnie nie jest źle, Gabrysia robi tany, tany, dużo rozumie jak się do Niej mówi, ale za cholere nie chce zrobić ani papa ani nie klaszcze w rączki. Chodzi przy meblach ale sama równowagi nie trzyma. Kubuniowa twój synek to niezły gigant, szybko sam pójdzie :)To tyle narazie idę do mojej córci kochanej
iskierko współczuje ale chyba mąż już niedługo wraca to ci pomoże
Evika jak juz zrobisz nowy fryz to wrzuć zdjęcie na pocztę . Ja ufarbowałam sobie włosy, miał być kasztan a jak zwykle wyszedł prawie czarny hehe

Offline

 

#33 2009-09-25 08:37:02

evika_1980

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-16
Posty: 17
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

czesc!

Ja nie wiem jak to sie dzieje, ze codziennie sprzatam i codziennie rano mam bajzel w domu. Jak ja odwioze do tego zlobka to po powrocie musze zbierc rzeczy porozrzucane przez meza.On chyba mysli ze ja sobie siedze w domu i nic nie robie, wiec  mi daje zajecie. No wnerwia mnie to.!!!

Moja fryzura sie za bardzo nie zmienila, poprostu podcielam wlosy i wycieniowalam, ale i tak przewaznie chodze w zwiazanych wiec nikt nie widzi roznicy...

Teraz sa rozgrywki w siatce i moj maz kibic w weekend bedzie jezdzil na mecze do wroclawia, ten to ma zycie. Ogolnie jestem dzis zla!!!!

Offline

 

#34 2009-09-27 09:01:04

Iskierka 2411

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

po kolejnej prawie bezzennej nocy czyje się fatalnie . ledwo co na oczy patrze , nieprzytomna jestem , ale pocieszam się że Rafał juz za 2 dni przyjezdza więc będzie mi lżej
a co tu taka cisza , dziewuchy meldować się

Offline

 

#35 2009-09-27 09:23:28

monikadb

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

Al mnie ta wyskakująca reklama na górze wkurza.
My wczoraj z małą na pogotowiu byliśmy, miała taki katar, że az sie nim krztusiła, dostała antybiotyk i jest już po jednej dawce duuużo lepiej, bo noc z piątku na sobotę zero spania. Ja też chora, męża też już łapie także żyć, nie umierać. To pierwsza choroba w życiu mojej córki
Evika nie denerwuj się urodzie szkodzi , a tak srrio to po prostu mu powiedz zeby nie jeżdził, że też chwili oddechu potrzebujesz. Mój mąż na szczęście nie przepada za sportem i bardzo się z tego ciesze , za to ojciec to naprawdę chyba większego kibica to na świecie nie ma .
Iskierka to ty sie już pewnie na przyjazd szykujesz .
No to tyle narazie jutro jak dam radę to się odezwę

Offline

 

#36 2009-09-27 16:26:26

Iskierka 2411

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

taaaaaaaa szykuje się w domu rozpizdziec nie mam czasu sprzątnąć , naczynie ze zlewu wychodzą i śmietnik kipi ...my wróciliśmy ze spaceru mam nadzieje że mały się troche zmeczył i ładnie bedzie spał w nocy ale to chyba moje senne marzenia .
saaa mnie też coś łapie nie wiem czy to choroba czy po prostu znęczenie , znowu mi się nerki udzielają ... aj cholera .
mały chodzi jak szalony nie chce siedziec w wózku tylko chce żeby go prowadzac za raczki , giba się przy tym a jak się cieszy

Offline

 

#37 2009-09-27 20:17:22

evika_1980

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-16
Posty: 17
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

czesc!

Siedze sobie sama z majka  w domku. Wlasnie skonczylam myc jej zabawki i puzzle piankowe. Juz dawno sie mialam za to zabrac.Wszystko az sie lepilo, od wkladania do buzi. Pomylam i wyparzylam butelki i sieadlam na neta. Konrad  oczywiscie na meczu we wroclawiu. A to jeszcze nic bo w nast. niedziele jada do Lodzi. Tez mialam jechac i polazic po manufakturze, ale okazalo sie ze nie ma kto z majka zostac. Bo to niedziela i moja mama idzie w poniedz do pracy wiec nie moze za bardzo do nas na noc przyjechac. Trudno...kiedys sobie odbije!
Majka spi, juz o 18 byla padnieta-ciekawe jaka nocka mnie czeka. Ja nigdy nie mialam przespanej calej, wiec nie znam tego luksusu.
Iskierka-wspolczuje nocek, znam ten bol, jak kazda z nas. Ale fajnie ze mas wraca, wpadaj i pisz w przerwach pomiedzy czulosciami hihi!!!!!!
Monika-my juz mamy 3 katarki za soba. Najgorsze wtedy sa wlasnie noce. Ja nawilzam pokoj,wyciagam gile frida, pryskam sola morska do noska i takim sprejem homeopatycznym. Katar to paskudna rzecz. Szkoda ze dzieciaki nie potrafia smarkac. Moja jak kichnie to jej gile do brody wylatuja...

Majka staje na 5 sekund ale nie za bardzo chce chodzic trzymana za raczki, wiec jej nie zmuszam...

A wiecie ze my bedziemy dopiero chrzest 11 mieli. Nasi chrzestnie nie mogli byc chrzestnymi bo mieli tylko slub cywilny, ale wreszcie wzieli koscielny i mozemy wygnac diabelka z majki...Czekaja mnie przygotowanka. Ale tylko na 10 os. robimy w domku.

Offline

 

#38 2009-09-28 08:05:21

Iskierka 2411

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

witam z rana
oj zeby nie zapeszyć mały spał całą noc ... Wreszcie
mały zepsuł mi telefon , oslinił go a potem zucił na ziemie i nie działa , narazie go rozłozyłam i susz bo cała bateria mokra od sliny ...
nom zapisałam się wczoraj do fryzjera bo juz patrzeć na siebie nie mogę nam wielkie odrosty jakoś musze się doprowadzić do pożądku
dzisiaj mam zamiar przesadzac kwiaty bo już niektóre nie mają miejsca w doniczce i wkońcu musze posprzatać mieszkanie ,
kupiłam małemu papuge która powtarza słowa i je zapamiętuje i już pożałowałam tego bo zostawiłam ją włączoną przez przypadek i rozmawiałam z kolezanką a ta papuga zapamietała niektóre częśći rozmowy z epitetami ... i teraz to powtarza , kur... jak ją mozna zresetowac czy coś
oki lece pranie wstawić miłego dnia zycze
buziaki

Offline

 

#39 2009-09-28 10:08:17

monikadb

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

hehe Iskierka dobre z tą papugą ;D. Ja dziś w wyjatkowo dobrym humorze po piekielnej nocy z córką. Mówię Wam dziewczyny jeszcze takiego cyrku nie zafundowała mi od urodzenia. Pobudka co poł godziny wyjmowanie z łóżka, przenoszenie do wózka kołysanie i tak 9 razy. Już tej jej choroby to mam dość a to dopiero 3 dzień antybiotyku.
Ja wczoraj posprzedawałam zabawki małej, którymi się nie bawiła i już drugie kupiłam, teraz będę z niecierpliwością listonosza wyglądać
Iskierko a twój mąż to chyba już jutro czy pojutrze wraca? Jak ten czas szybko minął.
Evika moja mama by mnie chyba wykleła żebym małą chrzciła po takim czasie. I tak była chrzczona w wieku 3 miesięcy i to i moja mama i teściowa fukały pod nosem że za późno . To trochę siedzenia w kuchni cię czeka jak robisz przyjecie w domu. Ja byłam leniwa i zrobiliśmy w restauracji, ale u nas było ponad 30 osób.
To tyle narazie, ja dalej chora jeszcze coś mnie ząb zaczyna boleć, pewnie do mojej pani doktor zadzwonić trzeba .

Offline

 

#40 2009-09-28 15:00:13

Iskierka 2411

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

monia masz racje już pojutrze
a własciwie to rafał już jest w polsce tylko z lotniska pojechał prosto do lublina na badania czy niczego nie przyciagnął stamtąd.
Dominik był chrzczony dokładnie 1 marca czyli miał 2 miesiace . u nas było tylko 10 osób więc chrzcziny odbyły się w domu  a u nas było odwrotnie teściowa powiedział że z chrztem trzeba czekac jak dziecko bedzie większe i świadome tego co to jest chrzest bo potem moze się okazac że nie chce byc katolikiem ,,, mówie wam teściową mam pierdol.... już od wczoraj do mnie wydzwania co na obiad mam zamiar zrobić jak Rafał wróci ,,, mówie wam klekajcie narody ... mały spi ja ma szybkiego właśnie sałatke jem co by jeszcze zdążyc coś w domu zrobic zanim mały się obudzi

Offline

 

#41 2009-09-28 19:35:26

monikadb

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

No tak po tylu miesiącach postu musicie zjeść... ale siebie nawzajem , a teściowa to chyba jak u każdej z Nas, najlepiej trzymać się jak najdalej :)Moja mała już śpi a ja korzystam z chwili wolnego, zaraz wróci mężulek z zakupów i spać :)bo być może znów ciężka noc przede mną odpukać, odpukać . Dobrej nocki dziewczynki odezwijcie się w końcu :)Kubuniowa weszła, ślad zostawiła i znów ją wcieło, evika a ty a milka a martulka hallllooooooo dziewczyny

Offline

 

#42 2009-09-28 21:13:44

Kubuniowa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-23
Posty: 9
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

O o o zagadami ja Maly wlasnie sie przebudzil i wcina z moim M pomidorowa nie wiem co mu sie stalo ze sie obudzil, moze za glosno rozmawialismy U mnie caly dzien zapierdziel w domu, syfek po weekendzie, jeszcze troszke robotki na jutro zostalo. Ale niedziele spedzilismy rodzinnie przynajmniej wiec bylo warto nasyfic maly mi zawala na nogach az milo patrzec, taka ma z tego radoche ze az piszczy czasem z radosci Iskierko- ale fajnie ze Twoj Rafal juz wraca, az zazdroszcze tych emocji, wiem co to znaczy jak mezczyzna wraca po dluzszej nieobecnosci, choc co innego przed a co innego po slubie. No i chyba tyle. Moniu- juz mnie nie wcina, ale teraz mam tyle robotki jak sie szkola zaczela, ze bede zagladala pewnie tylko wieczorami. pozdrowionka

Offline

 

#43 2009-09-28 23:54:19

Iskierka 2411

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

kubuniowa . po ślubie jeszcze lepiej niz przed mój mały jeszcze nie spi , bawi się zabwakami a ja juz przysypiam . do jutra dziewczyny ...

Offline

 

#44 2009-09-29 09:51:28

monikadb

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

Zapomniałam Wam napisać, jak to moja teściowa skomentowała chorobę małej;). Wysyłamy jej zdjęcia małej co jakiś czas, bo ona mieszka od Nas 40 km i często tam nie jeździmy (juppppi:)) i wysłalam jej zdjęcia jeszcze z sierpnia i tam mała była w rampersie na krótki rękaw i spodenkach a ona do męża dzwoni i mówi- Małą za lekko ubieracie ( czyt. ona czyli ja ) , ja wiem, gdzie wy mieszkacie, przyjadę i was zniszczę hehehe- koniec cytatu . Normalnie ręce opadają. zawsze jak do Nas przyjeżdzała to ja się dwoiłam i troiłam zeby dobre jedzonko zrobić i ciasto upiec zawsze jakieś wymyślne, bo umiem gotować i piec a ona NIGDY NIC nie pochwaliła. Mąż się zawse dopytuje dobre mamo nie? A ona nic, cisza a wpierdziela zawsze jak koń suchy chleb ;D. To się wkurzyłam i jak przyjeżdza to robie co szybko a ciasto kupuję - co się będę wysilała. Małej kupuje non stop ubrania a tyle razy jej mówiliśmy- nie kupuj bo ona ma tyle tego, że w szafach się nie mieści a ta dalej swoje
Iskierko sprzątaj sprzataj na przyjazd mężusia- już niedaleko pewnie jest. Dobrze, że wrócił cały i zdrowy do Polski.
Kubuniowa ja wiem, że ty zalatana. Moja mała dziś w nocy spała jak suseł i komar znów ją ugryzł na brwi tym razem. Dziś ostatni dzień antybiotyku, gorączki nie ma kaszlu tylko trochę ale z nosa to jej leci jeszcze. podobno katar leczony i nie leczony trwa 7 dni hihi- to jeszcze 3 zostało .

Offline

 

#45 2009-09-29 18:12:28

Kubuniowa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-23
Posty: 9
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

Hej dziewczynki,mpiszcie co u Was bo u nas nudy na calego, tzn caly dzien leje, kiedy moglam to siedzialam w ksiazkach, jak nie to w garach a jak nie to z moim malym awanturnikiem takze jednym slowem- nie ma co opowiadac

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mibmath.pun.pl www.mafiacamorranska.pun.pl www.eu3-kampania.pun.pl www.shinobigames.pun.pl www.pretorianie.pun.pl