Nazwa forum

Opis forum


#46 2009-09-29 18:50:30

monikadb

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

A ja mam w domu czarownicę, której tylko miotły brak .Wszędzie wlezie, wszędzie polezie, wszystko znajdzie i tak cały dzień za nią trzeba latać, że wieczorem to padam dosłownie a ona niezmordowana normalnie. Kubuniowa u mnie też nudy, też deszcz leje i nic ciekawego się nie dzieje, ot dzień za dniem i tak codziennie. Chyba ta jesień już mi się zaczyna udzielać. Czekam, kiedy mała się do końca wyleczy, żeby mozna było z Nią na spacer wyjśc, bo narazie siedzimy w domu ...

Offline

 

#47 2009-09-29 21:55:04

evika_1980

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-16
Posty: 17
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

czesc!
a u nas ost. noc z goraczka, nerwy,podalismy ibum i zasnela. I co sie okazalo rano...??nowy zabek jej wychodzi i stad ta temperatura!!!Ale do zlobka dzis nie poszla bo straszliwie marudna ..ale juz jutro ja wysle.

Offline

 

#48 2009-09-30 15:36:58

Iskierka 2411

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

witam , witam
ja na męża czekam jeszcze tylko 2 godz i bedzie , normalnie nie wiem co ze soba zrobić , ale mi tęskno już
mały spi ja właśnie konsunuje czekolade . ogóleni noc była straszna burza jak cholrea a teraz leje no ale nic nie szkodzi i tak to nie popsuje mi chumoru

Offline

 

#49 2009-10-01 08:44:44

evika_1980

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-16
Posty: 17
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

hej!!!

Dziewczyny odzywac sie. Tylko iskierka jest usprawiedliwiona...na razie.

U nas dobrze, mala w zlobku, jak ogarniam mieszkanie, siedze na necie i ogladam ddtvn jednoczesnie.  U nas pogoda sie zmienila i jest zimno. Ja chodze w kurtce i mala tez owijam czym sie da. Ale spacerki po zlobku i tak uskuteczniamy. Ona wtedy tak smacznie spi!!!

Offline

 

#50 2009-10-01 19:31:07

Kubuniowa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-23
Posty: 9
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

Ja wlasnie wrocilam z kosciolka wyobrazcie sobie (trwaja u nas Misje Swiete) i pichce kolacyje Jedna reka pisze, druga mieszam Poza tym caly dzien nudy nie ma nawet co opowiadac

Offline

 

#51 2009-10-02 07:46:32

monikadb

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

A u mnie od 3 dni Gabrysia śpi całe noce po 12 godzin , normalnie naciszyć się nie mogę, pewnie się niedługo skończy ale narazie . U mnie też nudy, mała jeszcze ma katar więc nie wychodzimy jeszcze, ale jutro planujemy jechać z nią i buty jej kupić a w niedzielę do teściowej na obiad. Iskierko a wy już w końcu razem . Jak będziesz miała chwilunię to napisz co tam u Was

Offline

 

#52 2009-10-03 15:47:57

evika_1980

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-16
Posty: 17
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

hej!
Sliczna, zimna,sloneczna sobote...
Maz z majka na spacerze a ja ogladam film "zakochany Aniol" -polski, jednoczesnie gotuje obiad. Jutro konrad jedzie do lodzi wiec dzis jest supertata:)) . A ja  korzystam i wyslalam go najpierw na zakupy a pozniej na spacer z majka.

Offline

 

#53 2009-10-03 20:39:07

Kubuniowa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-23
Posty: 9
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

oj sliczna i zimna ta sobota faktycznie ani tylka wystawic z domu. tzn wystawilismy z Kubula ale po jakiejs godzinie uciekali co sil w nogach taki ziab, masakra, juz czuje jesien i to na dobre...brrr...Ale z drugiej strony to im zimniej tym bardziej nie moge sie doczekac...Swiat Bozego Narodzenia
powaznie-zawsze sie ciesze na nie jak dziecko, no   tym roku beda w ogole wyjatkowe bo z Kubusiem no i moi rodzice przyjada, bo w ostatnie swieta nie bywali, no i to beda takie pierwsze duze, rodzinne. Mmmm rozmarzylam sie, uwielbiam te wszystkie przgotowania itp. A tak szybko zmieniAJac temat- iskierko zdaj relacje co u Ciebie Pozdrawiam wszystkie sobotnio

Offline

 

#54 2009-10-04 19:09:00

evika_1980

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-16
Posty: 17
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

hej niedzielnie:)

Maz na meczu a ja czekam wlasnie na serial "dom nad rozlewiskiem" czytalam ksiazke i byla super...
Dzis bylam z majka oraz kolezanka i jej 4 letnia corczka na spacerze 2-godzinnym. Zimno ale slonce swiecilo i bylo ok.
A tak poza tym nic sie nie dzieje...

Swieta tez lubie, ale przygotowania zdecydowanie mniej:)

Ostatnio edytowany przez evika_1980 (2009-10-04 19:10:27)

Offline

 

#55 2009-10-06 08:14:27

Kubuniowa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-23
Posty: 9
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

ale tu kurcze pustki na kafe co prawda bylo duzo pomaranczy ale i czesciej sie ktos udzielal, czasem zajzal ktos ''obcy'' zyczliwy. No ale koncze biadolenie i lece robic kubie sniadanko. chyba idzie kolejny zab bo ostatnio caly moj czas jest poswiecony zabawianiu jasnie pana a i tak jest ''leee'' od czasu do czasu

Offline

 

#56 2009-10-07 09:27:40

Iskierka 2411

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

witam jestem i ja
troche Was ostatnio zaniedbałam ale same rozumiecie ,
przez przyjezd Rafała wszystko nam się jakoś rozregulowałało . ale Wiecie jak to jeste
a więc mały jeste chory na grypkę , lekarz przepisała mu antybiotyk ale mu go nie podaje nie chce go niepotrzebnie lekarstwami szprycować , ja też chora ale na zatoki normalnie masakra w domu mamy Szpital dobrze że Rafcik się jakos jeszcze trzyma i ogarnia to wszystko . w sumie u nas nic nowego . po za spaniem  Dominika tak jak sie smiałam to teraz spimy w trójke mały nie chce spac w łóżeczku budzi sie kręci płacze , teraz właśnie zasnął niedawno .
buziaczki dziewczyny

Offline

 

#57 2009-10-08 11:08:24

monikadb

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

Cześć dziewczyny, jesli chcecie zawsze mozna wrócić na tą kafeterię. Ja Wam powiem szczerze, że nie mam na nic czasu, dni mi tak szybko płyną, że nie wiem co i jak. W niedzielę robię spóźnione imieniny męża, będzie trochę gości, zastanawiam się co zrobić. Macie jakieś sprawdzone przepisy na sałatki, jakies przystawki itd? Bo jakoś nie mam pomysłu...
Kubuniowa dziękuje za miły komentarz
Kupiliśmy małej jeżdzik pchacz i chodzi przy nim jak szalona  jak sie drze jak go zabrac chcemy:). Jakoś ostatnio nieznośna sie zrobiła.
Ma swój ulubiony program w tv... niezgadniecie... reklamy hihi. Jak usłyszy ze są reklamy rzuca wszystko siada i ogląda .
Kubuniowa twój maluch chodzi już sam??? gigant normalnie . Moja mam nadzieje przed roczkiem juz pójdzie. Narazie jak sie zapomni to sama stoi.
Iskierko współczuje choróbska, u Nas na szczęście już po. Małej został okropny katar ale wyleczylismy go kroplami nasivin czy jakos tak.Okropny lejący katar przeszedł po jednej aplikacji:).
Zapomniałam dodać odnosnie świąt. Ja je UWIELBIAM . Już szukam dla małej prezentów bo mnie wszyscy uz pytają co jej kupić, i tak sobie szukam po allegro. Napewno poproszę o tablicę jakąś do grezmolenia, bo sama jak byłam mała uwielbiałam malować...ściany , więc może mała jak będzie miała tablice to oszczędzi ściany, tym bardziej że niedawno malowane. W ogóle jakoś bardziej czekam na te świeta bo to pierwsze Gabrysi będą . Wczoraj jak bylismy w sklepie to już stoją półki z ozdobami świątecznymi, więc świeta już niedługo hehe.
U mnie dziś pogoda jest fatalna, niby ciepło ale leje od rana...ah ta jesień.

Offline

 

#58 2009-10-08 19:29:08

Kubuniowa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-23
Posty: 9
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

O widze, ze kto sie zjawil wiec jestem i ja co by nie pisac samej do siebie, to czekallam az ktoras sie odezwie Moniko- nie ma za co dziekowac, coreczka przesliczna, gapilam sie na nia z 10 minut normalnie hihi tez musze sie rozejzec za takim pchaczem bo mly boi sie jeszcze calkiem puscic i chodzic wiec musze z nim lazic za raczke (bo juz spacerujemy za jedna) no i po calym dniu lazenia (bo ciagle sie pcha do mnie zeby chodzic, a jak nie to lata jak fryga od mebla do meba, az strach patrzec bo nie jest jeszcze stabilny zbyt i moze w cos rypnac) to normalnie ustaje... a tak by sobie smigal z tym urzadzeniem. No przyznam, ze w kwestii ruchowej to gigant z niego faktycznie. A dzis konczymy 9 miesiecy Pogoda u mnie bula po prostu plazowa, jak nie jesien- chodzilam w krotkim rekawku! ale pewnie nie naciesze sie nia dlugo bo na wieczor sie chmurzylo juz Iskierko- wszystko rozumiemy, ciesz sie mezem i zdrowiej szybko. A i tak moja sugestia- jak zobaczysz, ze Domisiowi nie przechodzi chorobstwo, albo nie daj Boze robi sie gorzej to nie rezygnuj z antybiotyku, bo niepotrzebnie przedluzysz to chorobstwo albo sie jeszcze odpukac rzuci na pluca lub oskrzela. No i co tam jeszcze... a pytania o salatki- no to standard- u mnie zawsze idzie salatka- gyros, pewnie kazda przeois ma wiec nie bede pisala, ale moze cos takiego z makaronem (mi smakuje bardzo, proporcje wede uznania): makaron (posiekane nitki albo takie tyci muszelki sa z lubelli), por, seler ze sloika, kukurydza, papryka, ugotowane jajka, majonez, pieprz, wegeta do smaku. Albo z szynka: szynka, kukurydza, papryka, ugotowany ryz, ser zolty, majonez, sol, pieprz. z przystawek to nie wiedziec czemu ale sie zajadaja u mnie czyms niezwykle prostym- krakersy z twarozkiem- kladziesz lyzeczke twarozku na krakersa i na to np. listek pietruszki czy czegos tam do ozdoby, tylko ja do tego twarozku dodaje albo czosnek granulowany, albo papryke w proszku, no cos zeby ciekawie jego smak odmienic. Kurcze zawsze sie tyle tego robi, a jak przyjdzie co do czego to sie nie pamieta

Offline

 

#59 2009-10-09 15:51:28

evika_1980

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-16
Posty: 17
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

Czesc dziewczyny!
U nas zle. Mala już tydzień przeziebiona. Oczywiście siedzimy w domku. Nie poprawialo jej się wiec poszlam do lekarki i dostala antybiotyk na 5 dni. Cos jej zalega w gornych drogach oddechowych, a ze sama nie potrafi odkrztusic i wypluc, stad antybiotyk. Daje jej już 2 dni i odpukac troche mnie świszczy jak oddycha. Myslalam ze aplikacja będzie latwiejsza, bo do antybiotyku jest dolaczona taka strzykawka, ale mala i tak wypluwa czesc. Najgordze ze nie powinno się tego popijac mlekiem, bo to oslabia dzialanie antybiotyku a moja bez cycka za nic tego nie przelknie. Wiec tak naprawde nie wiem ile ona z tych 4ml. wypija. Pozniej jeszcze trzeba podac lacidobaby –mieszam to z herbatka koperkowa bo za Chiny nie wypije. Ja oczywiście zarazilam się od niej. A wiecie jak to jest , jak samemu się jest chorym, nic się nie chce. A ona marudzi straszliwe.
Chrzciny przełożymy na za 2 tyg. Nic się nie stanie, a chce mieć pewność ze jest zdrowa, żeby nie marzla niepotrzebnie w kosciele… O tyle dobrze, ze jest ruchliwa i ma apetyt, może jej już niedlugo minie.
Iskierko-tez się wahalam czy dac antybiotyk, ale skoro lekarka tak zalecila…zwłaszcza ze ona strasznie świszczała jak oddychala i widocznie cos jej zalegalo, sama nie potrafi odpluwac, nawet po syropie. Wiec zaczelam z tym antybiotykiem.

Offline

 

#60 2009-10-12 08:45:32

Iskierka 2411

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 21
Punktów :   

Re: Styczeń 2009 całkiem na nowo :)

i obyło sie bez antybiotyku , Domiśko zdrowy
niedawno wstaliśmy , mąż zajmuje się małym a ja jeszcze w łóżku leże
pogoda paskudna leje zimno .... chyba mamy już jesień .
Dominik stawia sam pierwsze kroczki wczoraj zrobił sam 2 kroki , jego ulubioną zabawką zostały : pokrętło od dvd którym robi się głośniej , wszelkiego rodzaju kable i sznurki , i taki mwiklinowy koszyk na grzyby
dzisiaj lece na zakupy Rafał zajmuje się małym CAŁY DZIEŃ A JA MUSZE SIĘ TROCHE ODCHAMIĆ . DOBRA DZIEWCZYNY JA UCIEKAM MALOWAĆ SIĘ I PIĆ KAWKE I LECE NA ZAKUPY MIŁEGO DNIA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.krejzilaba.pun.pl www.zewip07.pun.pl www.forum-perkusyjne.pun.pl www.scaniatransportvs.pun.pl www.darkbleach.pun.pl